Voorstellingen

Toneel - Muziektheater - Cabaret - Jeugd 6+ - Jeugd 3+ - Familie - Klassiek - Film
Kaarten
28 september 201320:15  Wouter Kiers - Blood, Sweat and Kiers
05 oktober 201320:15  Jan Rot - Nummer 1111
06 oktober 201315:00  Kiki Heessels - Monsters dragen nooit schoenen
18 oktober 201320:15  Komedie/Drama - De Marathon
19 oktober 201320:15  VOF de Kunst - Het Bloed Kruipt
20 oktober 201315:00  Hans Kazàn - De Goochelaar en de Gek
07 november 201320:15  Joep Onderdelinden - DUS... (Try-out)
08 november 201320:15  Emilio Guzman - Een dunne dekmantel (Try-out)
15 november 201320:15  Actie/Avontuur - Jack Reacher
16 november 201320:15  Nienke Römer & Frederik Brom - ’Liefde Enzo’ (Try-out)
17 november 201313.30  Karel de Kok - Het Boek van Sinterklaas
17 november 201316.00  Karel de Kok - Het Boek van Sinterklaas
23 november 201320:15  Daniël Wayenberg - Pianorecital
01 december 201315:00  Familie/Avontuur - Bennie Stout
07 december 201320:15  Martin Bakker & Joris Lutz - Het Is Je Bloed
14 december 201320:15  De Règâhs - Carmuh
15 december 201315:00  Familie/Avontuur - Dolfje Weerwolfje
20 december 201320:15  Drama - Jagten
29 december 201315:00  Animatie/Komedie - Wreck-it Ralph
10 januari 201420:15  Rapalje - Celtic Folk Night
11 januari 201420:15  La Paloma - Ingeborg Elzevier, Kitty Courbois en Sigrid Koetse (Try-out)
12 januari 201415:00  Cartouche - Voor het geluk geboren
17 januari 201420:15  Drama - The Impossible
24 januari 201420:15  Pam MacBeth - Rhythm, Country and Blues
25 januari 201420:15  Enge Buren - De Ware Naaktheid
26 januari 201415:00  Familie - K3 en de Bengeltjes
01 februari 201420:15  Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
08 februari 201420:15  Alderliefste - Carte Blanche
09 februari 201415:00  Mariska Simon - De Waterprinses
15 februari 201420:15  Edo Brunner en Arie Koomen - Pompen
16 februari 201415:00  Animatie - Ice Age III
21 februari 201420:15  Actie / Avontuur - The Hunger Games
23 maart 2014
23 februari 2014
15:00 Peter Faber - De Kampioen
09 maart 201415:00  Familie - Brave
21 maart 201420:15  Drama / Muziek - Les Misérables
22 maart 201420:15  Pieter Derks - Van Nature
12 april 201420:15  Afterparty - Carine Crutzen, Renée Fokker en Marie-Louise Stheins
18 april 201420:15  Drama / Thriller - Zero Dark Thirty
21 april 201415:00  Animatie / Komedie - Wickey de Viking
02 mei 201420:15  Her Majesty - Back to Abbey Road
04 mei 201415:00  Animatie / Avontuur - Rio
10 mei 201420:15  Vocal Quartet Rock4 - Queen: ’A night at the Opera’ Remastered
16 mei 201420:15  Drama - Arbitrage
17 mei 201420:15  Sjaak Bral - Lik op Stuk (Try-out)
18 mei 201415:00  Studio de Bakkerij - Kaptein Kees
24 mei 201420:15  Marjolein Meijers - Niemands Meisje

Comments are closed.